TERAPIA WISCERALNA

Emocje są nieodłączną częścią naszego życia, bez znaczenia czy są pozytywne czy negatywne odciskają piętno na naszym ciele. Wyrażają się nie tylko w postawie ciała, napięciu mięśni (zaciśnięte zęby, czy pięści), mimice, ale także co ciekawe w kondycji naszych narządów wewnętrznych. Żal obciąża serce, smutek przygniata płuca, strach, obawa, lęk atakują nerki i pęcherz moczowy, wątrobą targa gniew, a zmartwienie siedzi na żołądku. 

Ta mieszanka emocjonalno-uczuciowa może powodować wiele zaburzeń, które rozwiązujemy w gabinecie:

  • DOLEGLIWOŚCI W OBSZARZE GŁOWY, SZYI I GARDŁA - problemy z połykaniem, uczucie ciała obcego w gardle, sztywność karku, migreny, częste stany zapalne w okolicy laryngologicznej, stany po zabiegach stomatologicznych itp.
  • DOLEGLIWOŚCI W OBSZARZE KLATKI PIERSIOWEJ - problemy z oddychaniem, sztywność klatki piersiowej, bolesność w okolicy międzyżebrowej, stany po operacjach itp.
  • DOLEGLIWOŚCI W OBSZARZE JAMY BRZUSZNEJ - problemy trzewne, refluks, wzdęcia, biegunki, zaparcia, tkliwość brzucha, stany po zabiegach chirurgicznych itp.
  • DOLEGLIWOŚCI W OBSZARZE PODBRZUSZNYM - dysfunkcje pęcherza moczowego, problemy z menstruacją, przerostem gruczołu krokowego, obniżone libido, ból w okolicy krocza, stany po interwencji chirurgicznej itp.

Każdy organ w naszym ciele ma swoją gęstość i częstotliwość drgań, podobnie każda emocja posiada określoną wibrację, która wpływa na poszczególne narządy wewnętrze.